[Update] KPN haalt 750 miljoen op met 8,5-jarige obligatie

News General Netherlands 25 JUL 2012
[Update] KPN haalt 750 miljoen op met 8,5-jarige obligatie

[Update] KPN heeft met een obligatie 750 miljoen euro opgehaald. De obligatie loopt tot februari 2021 (8,5 jaar) en heeft een couponrente van 3,25 procent. Dat maakt KPN woensdag nabeurs bekend nadat overdag al bekend werd dat het van plan was een Eurobond te gaan plaatsen.

De Eurobond werd bij institutionele beleggers geplaatst en valt in het kader van haar zogenaamde global medium term note programme. De obligatie krijgt een notering aan NYSE Euronext in Amsterdam. De opbrengst zal gebruikt worden voor algemene bedrijfsdoeleinden.

De schuld van het telecombedrijf bedroeg aan het eind van het tweede kwartaal 12,4 miljard euro. De verhouding tussen de netto schuld en EBITDA was per eind Q2 2012 2,6. Het bedrijf heeft een Baa2-rating bij Moody's met een negatieve outlook. Standard & Poor's heeft een BBB-advies en een stabiele outlook.

Categories:

Companies:

Countries:

Related Articles